Školní výlet 2.A: Areál Beruška - Valcha - Počátky

V pondělí 10. 6. se třída 2.A vydala na dvoudenní školní výlet. Ještě před obědem jsme dorazili do tábora Beruška v Počátkách. Nejprve jsme se ubytovali v chatkách a s netrpělivostí jsme se těšili na oběd. Konečně jsme seděli před plnými talíři. Musím říct, že jsme si všichni moc pochutnali. Po obědě následoval odpočinek a v odpoledních hodinách začal náš nabitý program.
Začali jsme na louce se hrou Úpoly. Louka byla mokrá, tudíž to všem pořádně při soutěžích klouzalo. Bylo i několik pádů, kterým jsme se společně všichni zasmáli. Poté nás čekalo lanové centrum. Tyto aktivity zabraly celé odpoledne. Následovala večeře. Posilněni večeří jsme se vydali na souboj v paintballu. Po setmění začala noční detektivní hra V zajetí Marvelovy hrobky. Kolem půlnoci jsme se vrátili do našeho ubytování. Unaveni, ale plni zážitků a očekávání, co nás zítra ještě čeká.

Druhý den ráno jsme začínali snídaní. Někteří s trochu zmrzlými úsměvy. Nejodvážnější spolužáci se účastnili Pekelného krosu, kde okusili místní bahno. Po vydatné koupeli, která stejně nesmyla všechno bahno, jsme se začali balit a vydali se na cestu domů. Čekání na příjezd autobusu jsme si zkrátili hraním na kytaru a zpíváním písní.

Barbora Lundová, studentka třídy 2.A

Gymnázium dr. A. Hrdličky Humpolec

Komenského 147, 396 01 Humpolec

+420 731 625 221
+420 565 502 211
Přehled všech kontaktů
Kraj Vysočina

Naše škola si klade za cíl připravit své absolventy pro vysokoškolské studium a vytvořit základy pro jejich celoživotní vzdělávání. Usilujeme o propojení individuálních potřeb každého žáka s budováním školní komunity.

Vzdělávání na naší škole se opírá o tyto pilíře:

  • Kritické myšlení a vyhodnocování informací
  • Matematická a čtenářská gramotnost
  • Komunikace ve dvou světových jazycích
  • Informatické myšlení a užití digitálních technologií
  • Oborová specializace jako příprava na studium VŠ

Přípravné centrum pro jazykové zkoušky

Certifikovaný program pro zkoušky ICDL