DOFE: Bronzová expedice Zruč n. S.
Bronzovou úroveň DofE si dvoudenní expedicí úspěšně uzavřeli žáci 3.A (Štěpán Klement a Tadeáš Tkáč) a sexty (František Boháč, Richard Čábera, Šimon Jaroš a Ladislav Olšbauer).
Po rozvážném a důkladném plánování všech detailů cesty se během jediného podvečera jednomyslně shodli na nenáročném pěším přesunu ze Zruče nad Sázavou zpět k budově našeho gymnázia. Hned po zahájení expedice se však ukázalo, že plán byl až příliš skromný. Řetězec správných rozhodnutí a přesná navigace tak vedly nejen k navýšení celkové nachozené vzdálenosti a obtížnosti terénu, ale také k důkladnějšímu testu odolnosti, vytrvalosti a soudržnosti celé skupiny.
Všechny nástrahy se podařilo překonat se ctí – a dokonce i se zbytky optimismu.
Gratulujeme k úspěšnému dokončení bronzové úrovně DofE a přejeme hodně štěstí při zdolávání dalších výzev!

