Úspěchy studentů

Matěj Doležálek (septima) - stříbrné pásmo - celkové 9. místo (nejlepší výsledek českého zástupce)

Zlatá medaile utekla Matějovi o jeden jediný bod.

Ocenění: Edita Nováková, Hana Vincencová, Daniel Janáček, Simona Adamcová a Natálie Kučerová (2.O, 3.O)

Soutěž vyhlásili: ZU Plzeň, Fakultní nemocnice Plzeň a Hnutí na vlastních nohou

Kategorie B

Jan Šenk - 4. místo
Vojtěch Vočadlo - 9. místo

Kategorie C

Matěj Doležálek - 1. místo

chemistryKategorie A

Aleš Krčil (4.A) - 3. místo

Kategorie C

Matěj Doležálek (6.O) - 1. místo

Okresní kolo Pythagoriády

Postoupilo 11 primánů ze 30, vyhrál Jáchym Jaroš

Okresní kolo matematické olympiády

Kategorie Z6 (prima)

Aleš Hlaváček, Jáchym Jaroš - 1. místo (6 soutěžících na 1. místě)

Martin Váňa - 2. místo (2 soutěžící na 2. místě)

Vojtěch Koten - 3. místo (3 soutěžící na 3. místě)

Kategorie Z7 (sekunda)

Petr Šotola - 2. místo

Kategorie Z8 (tercie)

Jan Kučera - 4. místo

Kategorie Z9 (kvarta)

Jiří Klubal - 1. místo, s Michalem Šímou postup do kraje (7.-10. a 16.-18. místo)

Krajské kolo

Kategorie A

Matěj Doležálek (6.O) - 2. místo (ačkoliv zatím spadá do kategorie mladších studentů)

Aleš Krčil (4.A) - 5. místo

Kategorie B 

Matěj Doležálek (6.O) - 1. místo

Logická olympiáda

Jan Hajčiar (3.O) - 3. místo v kraji, 61. místo v republice

Matěj Doležálek (6.O) - 1. místo v kraji, 37. místo v republice

Matematický klokan

Okresní kolo

Kategorie Klokan – Vojtěch Koten - 1. místo

Kategorie Kadet – Jiří Klubal (4.O) - 1. místo

Kategorie Junior – Matěj Doležálek (6.O)  - 1. místo

Kategorie Student – Jan Šenk (7.O) - 1. místo

Krajské kolo

Kategorie Student – Jan Šenk (7.O) - 6. místo

Republikové kolo

Kategorie Junior – Matěj Doležálek (6.O) - 1. místo

Středoevropská matematická olympiáda

Léto 2017

Naši zemi reprezentovat také Matěj Doležálek (6.O)

speech bubbles2Praha, Francouzský institut

Kategorie A1: Anna Váňová (4.O) - 12. místo v republice

Kategorie B2: Tereza Dománková (3.A) - 7. místo v republice

speech bubbles2Praha, 22. 5. 2017

Matěj Doležálek (6. O) - 2. místo

17. 3. 2017, Jihlava, sídlo Krajského úřadu

Vojtěch Zach (4.O) - vybrán s dalšími 39 vrstevníky na dvoudenní výlet do hlavního města

2017 landmark

Kategorie primary level:

Prima -  4. místo

zemepisna olympiada logoOkresní kolo

17. 2. 2017, Pelhřimov

Kategorie B: Václav Jelínek (2.O) - 1. místo

Kategorie C: Jiří Klubal (4.O) - 2. místo

Kategorie D: Matěj Doležálek (6.O) - 1. místo 

Krajské kolo

Matěj Doležálek - 1. místo (postup do republikového kola)

Václav jelínek - 6. místo

Jiří Klubal - 4. místo

«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»
Strana 1 z 14