Pracovníci školy (3)

Provozní pracovníci

Jméno a příjmení
Zařazení
Spojení
Ludmila Hyršová sekretářka a hospodářka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Ludmila Fikarová ekonomka a účetní Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Milan Kopic školník  
Marie Kopicová uklízečka  
Petra Samková uklízečka  
Pavlína Moravcová uklízečka  
Jana Tomášková uklízečka

Pedagogičtí pracovníci 2017/2018

Jméno a příjmení:
Ve šk. r. 2017/18
vyučuje předměty:
Spojení:
Mgr. Jana Borková Evh  
Mgr. Jana Bretschneiderová na mateřské dov. (M - Z) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Natálie Brzoňová Evv  
Mgr. Martin Hajčiar ITZ - IEK - koordinátor ICT Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
PaedDr. Petr Janoušek Tv Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Eva Karafiátová M - Z - ZS - Log Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jitka Kociánová Ne  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Lucie Kudrnová Fr - Frk - Ag Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Matěj Kulczycki Inf - Z - IMv Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bc. Vendula Marešová Ag - Ak Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jitka Martinů Č - Ne - Nk Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
RNDr. Luděk Míka, Ph.D. Che - ChS Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jana Míková Bi - Che - CHS Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Eva Moravcová, ml. Ag - Inf - Ak Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
RNDr. ing. Václav Pasáček Fy - Inf - FyS Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Věra Petrušková M - Z - MS Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jaromíra Příhodová Č - Ne - Sčj - Drv Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Antonín Pustina (výchovný poradce) M - BiS Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Radka Razimová Ag - Ov - ZSV - Ak  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Dana Rázková Bi - BiS - Ov - ZSV - SvS Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Petr Studenovský Tv Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
RNDr. Jiří Svoboda, Ph.D. Fy - Bi - Vzd Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Zdeněk Škrabánek Č - D - IMv Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Ivana Taičmanová Ag - Ak Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
PaedDr. Marie Váňová Č - Ne - IMv - D Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jana Viktorová Ag - Ak Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
RNDr. Zita Vodová M - MS - IEK - Bi - BiS Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Alena Voplakalová Fr - D Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Kamila Zachová Evv - M  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vedení školy

Jméno a příjmení:
Ve šk. r. 2018/19
vyučuje předměty:
Spojení:
Mgr. Hana Havelková - ředitelka školy Č - Log - ZSV Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jiří Dalík - zást. řed. školy D - DS Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.