Chemická a biologická olympiáda 2015/16

úterý, 07 červen 2016 | Napsal(a)  | Rubrika Přírodní vědy | Zobrazeno: 933×

I v letošním školním roce se zapojilo značné množství žáků do řešení školního kola chemické a biologické olympiády a to ve všech vyhlášených kategoriích. Řada z nich postoupila jako úspěšní řešitelé do okresních a krajských kol, jak je možné zjistit z přiložené tabulky.

Největším úspěchem bylo obsazení 1. místa KK ChO kategorie C Matějem Doležálkem (5.O) a 6. místo KK ChO kategorie B Alešem Krčilem (3.A).

Mezi mladými biology byl nejúspěšnější Jiří Klubal (3.O) a Roman Šimek (4.O). Obsadili 4. a 5. místo v OK BiO kategorie C. J. Klubal postoupil do KK, kde obsadil v krajské konkurenci pěkné 14. místo.

Ze starších žáků byla nejúspěšnější Eliška Janeková (6.O), která v konkurenci 25 účastníků KK BiO kategorie B obsadila 9. místo.

Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy v přírodovědných oborech.

kategorie

ročník

školní kolo

Postup do OK nebo KK

CHO D

tercie, kvarta

 

Kratochvílová M. (3.O) 10. v OK

CHO C

1., 2. ročník
5.O, 6.O

Klubalová J., Vašáková K., Jančička Š. (2.A)
Staněk J. (6.O)
Pavlíček P. (1.A)
Vránová N. (5.O)

Doležálek M. (5.O)   1. v KK, Janeková E. (6.O)    18. v KK

CHO B

2., 3. ročník
6.O, 7.O

Šimáček D. (3.A)

Krčil A. (3.A)   6. v KK,
Kozlíková E. (3.A)

CHO A

3. a 4. ročník

7.O, 8.O

 

Krčil A. (3.A)   9. v KK

BIO D

prima, sekunda

Urbanová A., Sukdolák M., Kučerová N. (1.O)
Kučera J., Miřátský P., Vandas M., Popelka J. (2.O)

Prchalová T. (2.O) v OK,
Jelínek V. (1.O) v OK,
Chaloupková A. (1.O) v OK

Bio C

tercie,
kvarta

Hrjadil P., Kozlovský M. (3.O)
Rázek V., Štecherová Š., Cizner M. (4.O)

Klubal J. (3.O) 4. v OK14. v KK
Šimek R. (4.O) 5. v OK,
Váňa O. (3.O) 11. v OK

BIO B

1., 2. ročník
5.O, 6.O

Sedláková V., Vávrová Z. (6.O)
Kolčavová K., Kratochvílová G., Vránová N. (5.O)
Kellerová N., Pavlíček P., Svobodová T., Mrtková E., Kočí M., Makovcová M. (1.A)
Voráčová J., Vočadlo V. (2.A)

Janeková E. (6.O) 9. v KK

BIO A

3., 4. ročník
7.O, 8.O

Krčil A., Kozlíková E. (3.A)

Svatková M. (8.O) 18. v KK,
Bartáková Š. (4.A) 22. v KK,
Marková Š. (7.O)   23. v KK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Za předmětovou komisi Bi, Ch Mgr. D. Rázková a Mgr. J. Filipová

Naposledy změněno úterý, 07 červen 2016 20:28