"Děti učí děti"

pátek, 12 červen 2015 | Napsal(a)  | Rubrika Různé | Zobrazeno: 1258×

2015 06 Děti učí dět - V ObrataniVe středu a ve čtvrtek 10. - 11. června měli starší studenti z našeho gymnázia možnost zapojit se do programu s názvem „Děti učí děti“. Jde o projekt, který každoročně organizuje především pan učitel Filip ve spolupráci se základní školou v Obratani a jeho cílem je vyzkoušet si, jaké to je býti učitelem a také poznat krásnou přírodu v Obrataňské kotlině.

Celkem šest odvážných studentů se s panem učitelem ve středu odpoledne vydalo na dobrodružnou cestu do Obrataně a já jsem byla jednou z nich. Ještě téhož dne jsme si prošli okolí obce a dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí, které jsme se poté druhý den snažili přiblížit dětem ve věku od šesti do jedenácti let. Vyrazili jsme společně s nimi na dlouhou procházku, kterou jsme spojili s výukou přírodovědy, angličtiny, matematiky, tělocviku nebo také hudební výchovy a nakonec jsme si výlet všichni moc užili!

Doufejme, že příští rok si budeme moci toto milou zkušenost zopakovat, a že děti do té doby zůstanou stejně tak hodné a pozorné, jako byly letos.

Kateřina Tomanová, 6.O

Naposledy změněno pátek, 12 červen 2015 12:31