Přijímačky nanečisto

čtvrtek, 13 listopad 2014 | Napsal(a)  | Rubrika Přijímací zkoušky | Zobrazeno: 3407×

img diarZúčastněte se Přijímacích zkoušek nanečisto, které se budou konat ve středu 19. 11. 2014 od 14 hod. v budově naší školy. Vyzkoušíte si zkoušky bez stresu, ale v reálném čase a s reálným zadáním a zpětnou vazbou. Rozbor chyb a výsledky na Vás budou čekat na Dnu otevřených dveří, ve čtvrtek 27. 11. 2014.

Studijní trénink z pohodlí domova

Zúčastníte-li se přijímacích zkoušek nanečisto, získáte osobní přístupové údaje do e-learningového prostředí naší školy, kde pro Vás budeme připravovat zvyšující se tréninkové dávky učiva z češtiny, matematiky a zábavné úkoly z cizích jazyků. Postupně si zopakujete vše, co budete potřebovat k přijímacím zkouškám a co při náročném vstupu na gymnázium určitě oceníte.

Naposledy změněno čtvrtek, 13 listopad 2014 20:06