Konverzační soutěže v angličtině

pátek, 18 únor 2011 |   | Rubrika Anglický jazyk | Zobrazeno: 2101×

Dne 16. 2. 2011 se v pelhřimovském DDM konalo okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Naši školu zde reprezentovaly vítězky školního kola kategorií IB a IIB – Eliška Janeková a Karolína Staňková. Obě děvčata skončila „na bedně“ – Eliška získala v kategorii IB 3. místo a Karolína v kategorii IIB druhé.

Dne 15. 2. 2010 se na Obchodní akademii v Pelhřimově konalo okresní kolo pro kategorii III. Naše želízka v ohni Felix Strouhal a Jirka Pudil nezůstala za svými mladšími kolegy pozadu – Jirka získal v ostré konkurenci středoškolských studentů z Pelhřimovska 3. místo a Felix, jako již tradičně, odešel s pomyslnou zlatou medailí. Poslední rok své účasti v této soutěži korunoval Felix bronzem z krajského kola.

Všem zúčastněným blahopřejeme k vynikajícím výsledkům a děkujeme za ukázkovou reprezentaci naší školy.

Kabinet AJ