Chemická a biologická olympiáda 2016/17

pondělí, 26 červen 2017 | Napsal(a)  | Rubrika Přírodní vědy | Zobrazeno: 215×

Stejně jako v předešlých letech se i letos zapojili žáci naší školy do všech kategorií v soutěžích chemické a biologické olympiády. Z poměrně široké základny soutěžících ve školních kolech byli nominováni zástupci do kol okresních a krajských. Přehled o účastnících ve všech kategoriích a kolech obou soutěží uvádí následující tabulka.

Nejlepší umístění v ChO patřilo letos opět starším žákům A. Krčilovi v kategorii A (pouze o jeden bod nepostoupil do celostátního kola) a M. Doležálkovi v kategorii C.

K nejúspěšnějším zástupcům školy v BiO patřili mezi mladšími J. Klubal, T. Točíková a T. Prchalová, mezi staršími pak J. Klubalová a T. Svobodová.

Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy v přírodovědných oborech.

Mgr. Dana Rázková a Mgr. Jana Míková

kategorie

ročník

školní kolo

postup do OK nebo KK

CHO D

tercie, kvarta

Kratochvílová M., Váňa O., Antoni F., Škaryd T. (4.O)

Švanda J. (3.O)

Kratochvílová M. (OK)

Váňa O. (OK)

Antoni F. (OK)

Škaryd T. (OK)

CHO C

1., 2. ročník

5.O, 6.O

Doležálek M.,

Garaiová N., Mátl J., Pečenka M., Stýblová B. (6.O),

Krajhanzl J. (1.A),

Šimek D., Prokop Š. (5.O)

Doležálek M. (KK) 1. místo

CHO B

2., 3. ročník

6.O, 7.O

Jančička T., Klubalová J. (3.A)

Jančička T. (KK)

Klubalová J. (KK)

CHO A

3. a 4. ročník

7.O, 8.O

Krčil A. (4.A)

Krčil A. (KK) 3. místo

BIO D

prima, sekunda

Krejčí V., Paclík J., Komůrka R., Nousek F., Šimek O. (1.O)

Točíková T., Jelínek V., Šikýřová N., Chaloupková A., Urbanová A., Pokorná M. (2.O)

Točíková T. (OK)

Krejčí V. (OK)

Bio C

tercie,

kvarta

Prchalová T., Švanda J., Šarfová Z., Lepeška M. (3.O)

Váňa O., Klubal J., Hendrych M., Zach V., Hofmanová P. (4.O)

Prchalová T. (OK)

Klubal J. (OK)

Váňa O. (OK)

BIO B

1., 2. ročník

5.O, 6.O

Krajhanzl J. (1.A)

Kellerová N, Svobodová T.,

Píchová P., Nováková M.,

Mrtková E., (2.A)

Cizner M., Rázek V., Šimek R.,(5.O),

Kolčavová K., Kratochvílová G.,Pečenka M, Novotný D. (6.O)

Svobodová T.,(KK)

Kellerová N, (KK)

BIO A

3., 4. ročník

7.O, 8.O

Krčil A., Kozlíková E. (4.A)

Marková Š. (8.O)

Klubalová J., Voráčová J. (3.A)

Janeková E., Sedláková V.,

Vávrová Z. (7.O)

Klubalová J. (KK)

Krčil A. (KK)

Naposledy změněno pondělí, 26 červen 2017 13:10