fňukny

fnukny
životopis fňuken, detailní rozbor jejich členů, datum a okolnosti vzniku a rozpadu aliance

jak to začalo?

Všechno začalo nevinně ve školních lavicích, v moment kdy si Áža s Mráčou zvolily pozici v zasedacím pořádku v předposlední lavici u okna. Protože v zadní lavici seděla Bety s Emmou, pozdravily se a všechno to začalo.

jak to pokračovalo?

Děvčata, která byla součástí aliance FŇUKNY prožívala nejlepší léta svých životů, poznávala společně svět, objevovala nové možnosti. Stála při sobě v dobrém i ve zlém. dala by za sebe ruku do ohně a nedovedla si představit, že by tyto těsné vztahy mohlo něco narušit. Pravidelně docházela na humpolecké gymnázium (až na Ážu a Bety, protože je napadl virus) a podporovala se. Terka dokonce naučila Emmu jednoduchý způsob, jak se pohodlně, bež použití počítačové myši přesouvat mezi otevřenými aplikacemi počítače. Áža holkám vyprávěla o svém králíkovi Panu Arašídovi, o svém životě, o tom jak dojila krávy a stavěla baráky. Holky jí podporovaly v tom, co dělala. Emma Terce připomenula, že může jednoduše a pohodlněji aktualizovat webové stránky pomocí klávesy F5. Všechny fňukny časem našly své místo ve společném přátelství a vše se zdálo být dokonalé.

a kdo vlastně součástí fňuken?

Terka

Naprosto bezproblémová osoba. jediná její chyba je, že má občast sklony k vyhazování ovoce z okna. Ale od té doby, co byla náležitě potrestána a dostala ředitelskou důtku, její chování se zlepšilo a pracuje na tom. Je ve vážném vztahu a má hnědé vlasy.

fnukny

Emma

Též bezproblémová. Pokud byste s ní šli do billy, počkala by na vás. Také má v rejstříku jednu dutku, protože spolužákovi roztrhla omalovánky.

fnukny

Áža

Má dlouhé vlasy a pana Arašída. Dojí krávy, staví domy s cihel, kydá hnůj. Má fakt velký bicáky a pravděpodobně na vás nepočká když jde do billy.

fnukny

Bety

Doma si marodí a dělá frajerku, tři týdny nechodí do školy a po příchodu blbne. Ale uklízí nám a dělá pořádek. Má tmavé vlasy, hraje voleyball. Má tajnou aféru s Danem.

fnukny

jak to skončilo?

Jednoho dne si fňukny naplánovaly výlet do Billy. Vše mělo proběhnout bez potíží a jednoduše. Jenže problémové články, Áža a Bety nepočkaly na ostatní členy koalice a vše se rozpadlo. Celé přátelství šlo do kytek, jako kdyby ho prohodily oknem. Od té doby nic není jako dřív.

rest in peace FŇUKNY 01. 12. 2021