Mgr. Eva Moravcová

Mgr. Eva Moravcová

Ocenění: Edita Nováková, Hana Vincencová, Daniel Janáček, Simona Adamcová a Natálie Kučerová (2.O, 3.O)

Soutěž vyhlásili: ZU Plzeň, Fakultní nemocnice Plzeň a Hnutí na vlastních nohou

Matěj Doležálek (septima) - stříbrné pásmo - celkové 9. místo (nejlepší výsledek českého zástupce)

Zlatá medaile utekla Matějovi o jeden jediný bod.

Gymnázium dr. A. Hrdličky uspělo s podáním žádosti o dotaci projektu „Šablony Gymnázium dr. A. Hrdličky Humpolec“ realizovaného v rámci operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání. Předpokládaná výše nákladů činí 849 460,- Kč.

Projekt je zaměřen na profesní a odborný rozvoj pedagogů, prohloubení spolupráce pedagogických pracovníků, společné vzdělávání žáků a studentů a zvýšení jejich seberealizace a aktivity rozvíjející ICT. Projekt byl zahájen 1. 8. 2017 a bude realizován do 31. 7. 2019.

čtvrtek, 07 září 2017 17:35

Vítáme primány na nové škole!

Jak vypadaly první dny nových primánků na naší škole? Podívejte se do fotogalerie!

Facebookové fotoalbum | Fotogalerie

Studenti loňské primy a sekundy Edita Nováková, Hana Vincencová, Daniel Janáček, Simona Adamcová a Natálie Kučerová získali cenu v soutěži, kterou vyhlásila ZU Plzeň, Fakultní nemocnice Plzeň a Hnutí na vlastních nohou (charitativní a humanitární mezinárodní organizace s logem stonožky, která byla oceněna prezidentem republiky, papežem i generálním tajemníkem OSN). Letošní ročník je vystaven od 9. září do 10. října v Divadle J. K. Tyla v Plzni. V této soutěži zabodovalo i dalších 5 gymnazistů, kteří do této soutěže malovali ve VO ZUŠ (Svobodová Eliška, Březík Martin, Janeková Eliška, Zadinová Linda, Sedláková Vendula). Nejúspěšnějším účastníkem byl Jaromír Krtek, který obdržel hlavní cenu soutěže, cenu rektora Západočeské univerzity v Plzni.

Hlavní ceny budou předány v Arcibiskupském paláci v Praze po slavností mši v katedrále sv. Víta 1. 12. 2017 za účasti kardinála D. Duky. Ocenění účastníci soutěže budou mít možnost účastnit se prohlídky výzkumných pracovišť FN a ZU Plzeň.

Blahopřeji všem úspěšným účastníkům soutěže. Konkurence byla veliká. Soutěže se zúčastnilo mnoho škol, které vykazují dlouhodobě vynikající výsledky ve výtvarných soutěžích.

Podívejte se na fotografie děl, se kterými jsme soutěžili:

 

Mgr. Eva Moravcová, st.

«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»
Strana 1 z 27