Úspěchy studentů

17. 3. 2017, Jihlava, sídlo Krajského úřadu

Vojtěch Zach (4.O) - vybrán s dalšími 39 vrstevníky na dvoudenní výlet do hlavního města

2017 landmark

Kategorie primary level:

Prima -  4. místo

zemepisna olympiada logoOkresní kolo

17. 2. 2017, Pelhřimov

Kategorie B: Václav Jelínek (2.O) - 1. místo

Kategorie C: Jiří Klubal (4.O) - 2. místo

Kategorie D: Matěj Doležálek (6.O) - 1. místo 

Krajské kolo

Matěj Doležálek - 1. místo (postup do republikového kola)

Václav jelínek - 6. místo

Jiří Klubal - 4. místo

29. 3. 2017, Jihlava

Kategorie A1

Anna Váňová (4.O) - 1. místo (postup do celostátního finále - květen, Praha, Francouzský institut)

Kategorie B1

Tereza Dománková (3.A) - 1. místo (postup do celostátního finále - květen, Praha, Francouzský institut)

Monika Hrstková (3.A) - 3. místo

Další umístění

Petra Hoffmanová (4.O), Monika Říhová (7.O), Zuzana Vávrová (7.O) - 6. - 8. místo v kraji

chessúnor 2017

Přátelský turnaj na Lipnici: 

Tým Jáchym Jaroš, Ondřej Šimek a Maruška Šarfová (1.O); Jáchym Jaroš - 22. místo

Krajský přebor v Jihlavě:

Aleš Krčil, David Krčil, Matěj Doležálek, Radka Kvášová a Matěj David - 6. místo

Krajský přebor v kategorii starších žáků:

Jiří Klubal, Vojtěch Zach, Tomáš Škaryd, Jan Hajčiar a Tereza Zachová - 2. místo, postup na mistrovství České republiky ve Zlíně

Jiří Klubal, Vojtěch Zach, Tomáš Škaryd - 1. místo - nejlepší hráči na jednotlivých šachovnicích

speech bubbles28. 2. 2017, Pelhřimov

Tereza Podlipská (4.O) - 2. místo

Edita Nováková (1.O) - 2. místo

s vysočinou_do_EvropyPostup devíti studentů z 2.A do finále: Anna Kadlecová, Michaela Tejkalová, Nikola Kellerová, Adéla Křížová, Anna Pourová, Tina Svobodová, Martin Vacho, Kateřina Sobková, Barbora Petrovičová

Finále se odehraje 22. 3. 2017 v přednáškovém sále Krajského úřadu Kraje Vysočina.

Více informací o soutěži naleznete na stránkách www.ourregion.cz.

speech bubbles219. 1. 2017, Pelhřimov

Matěj Doležálek (6.O) - 2. místo

Jindřich Novák (4.O) - 3. místo

logická olympiádaKategorie B - Jan Hajčiar (tercie) - postup do celostátního kola

Kategorie C - Matěj Doležálek (sexta) - postup do celostátního kola

Krajské kolo:

Tým dívek (Fikarová, Brázdová, Kubíčková) - 4. místo

Tým chlapců (Trnka, Brukner) - 3. místo

«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»
Strana 1 z 13