Pracovníci školy (3)

Provozní pracovníci

Jméno a příjmení
Zařazení
Spojení
Ludmila Janálová sekretářka a hospodářka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Ludmila Fikarová ekonomka a účetní Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Milan Kopic školník  
Marie Kopicová uklízečka  
Petra Samková uklízečka  
Pavlína Moravcová uklízečka  
Jana Tomášková uklízečka

Pedagogičtí pracovníci

Jméno a příjmení:
Ve šk. r. 2016/17
vyučuje předměty:
Spojení:
Mgr. Jana Borková Evh  
Mgr. Jana Bretschneiderová na mateřské dov. (M - Z) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Natálie Brzoňová Evv  
Mgr. Jiří Dalík D - Ag - DS Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Martin Hajčiar ITZ - IEK - IMv, koordinátor ICT Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
PaedDr. Petr Janoušek Tv Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Eva Karafiátová M - Z - ZS - Log Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jitka Kociánová Ne  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Lucie Kudrnová Fr - Frk - Ag Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Matěj Kulczycki Inf - Z - ZS - IMv Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bc. Vendula Marešová Ag - Ak Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jitka Martinů Č - Ne - Ag - Nk - IMv - Sčj Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Luděk Míka Che - ChS Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jana Míková Bi - Che - Vzd - CHS Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Eva Moravcová, ml. Ag - Evv - Inf Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Eva Moravcová, st. Evv  
RNDr. ing. Václav Pasáček Fy - Inf - FyS Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Věra Petrušková M - Z - Log - MS Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jaromíra Příhodová (výchovný poradce) Č - Ne - Drv Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Radka Razimová na mateřské dov. (Ag - SVS)   
Mgr. Dana Rázková Bi - Ov - ZSV - SvS Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jitka Rýznerová Fr - ZSV - Frk Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Petr Studenovský Tv Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Alena Voplakalová na mateřské dov. (Fr - D) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
RNDr. Jiří Svoboda, Ph.D. Fy - Bi Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Zdeněk Škrabánek Č - D - IMv Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Ivana Taičmanová Ag - Ak Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
PaedDr. Marie Váňová Č - Ne - D Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jana Viktorová Ag - Ak Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
RNDr. Zita Vodová M - IEK - BiS Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vedení školy

Jméno a příjmení:
Ve šk. r. 2015/16
vyučuje předměty:
Spojení:
Mgr. Hana Havelková - ředitelka školy Č - Ov - Log Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Antonín Pustina - zást. řed. školy, výchovný poradce M - Vzd - BiS Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.